SFR Kontakt


 

STUDIO FILMÓW RYSUNKOWYCH
PAŃSTWOWA INSTYTUCJA KULTURY

43-300 Bielsko-Biała
ul. Cieszyńska 24

 

RIK: 93/2016
NIP: 5472158573
REGON: 363661944

 

GODZINY OTWARCIA:
PN-PT 8:00-16:00

Zapytaj nas:

Jeśli macie pytanie dotyczące naszej oferty lub naszej działaności
- prosimy o kontakt:

 

DYREKTOR
Maciej Chmiel

 

 

SEKRETARIAT

Anna Kubiczek-Niewiadomy

email: sekretariat@sfr.com.pl

tel. 33 812 50 56 , 33 812 63 41

 

DZIAŁ ORGANIZACYJNY

Karolina Lorenc

email: k.lorenc@sfr.com.pl

 

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI
Maria Szybiak
email: m.szybiak@sfr.com.pl

 

DZIAŁ KADR

Ewa Góral-Szczygieł

email: e.szczygiel@sfr.com.pl
 

DZIAŁ PRODUKCJI
Przemysław Gucwa
email: p.gucwa@sfr.com.pl
 

DZIAŁ INWESTYCJI

Robert Grajcarek

email: r.grajcarek@sfr.com.pl


DYSTRYBUCJA I LICENCJE

Bogusław Ochodek

email: b.ochodek@sfr.com.pl

 

PROMOCJA I MARKETING

Agnieszka Koperska

email: a.koperska@sfr.com.pl

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Marek Kłusak

email: sekretariat@sfr.com.pl

 

 

 

MAPA DOJAZDU: