Świat bajki  Odwiedź świat bajki


 

W ramach edukacji medialnej zapraszamy przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich do naszego Studia. Każdej z tych grup wiekowych zapewniamy 1,5 godzinny program edukacji filmowej dostosowany do jej poziomu edukacyjnego.
Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych filmowców Studia Filmów Rysunkowych pracujących zarówno przy dawnych jak i  aktualnie powstających projektach filmowych. W trakcie żywej, multimedialnej prezentacji uczestnicy zajęć obcując z prawdziwymi dekoracjami, rekwizytami, projektami postaci i rysunkami animacyjnymi, poznają kolejne etapy produkcji filmowej, od scenariusza do gotowego filmu.

 


UWAGA!!!
Z uwagi na rozpoczęcie budowy pierwszego etapu Interaktywnego Centrum Bajki i Animacji (remont i modernizacja zabytkowej willi Rotha) edukacja medialna została czasowo przeniesiona do budynku Studia, w którym mieści się kino Studio. W związku z powyższym pomieszczenie kina zmieniło swoje dotychczasowe przeznaczenie i zostało przystosowane do potrzeb prowadzonej edukacji medialnej, tak by dotychczasowy program, którego znacząca część odbywała się w modernizowanej Willi Rotha, nie straci na swych walorach edukacyjnych.

 
 

Grupy przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00 
(w soboty dla grup powyżej 50 osób wymagane zamówienie mailowe). Osoby indywidualne są dołaczane do grup po uprzedniej telefonicznej rezerwacji. Każda wizyta kończy się w kinie "Studio" pokazem filmów naszej produkcji (ok. 30 min).


Cena biletu: 15 zł (zwiedzanie + pokaz filmowy)
 (1 opiekun na 10 dzieci - wstęp bezpłatny)


Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna:
33 812 50 58

 


Każdego roku w grudniu organizujemy dla grup Imprezę Mikołajkową.
W programie projekcja filmów, specjalnie na tę okazję przygotowany film mikołajkowy oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem. Istnieje możliwość połączenia pokazu ze zwiedzaniem Studia.