SFR Aktualności


 

Zostańcie w domu z bajkami SFR!
2020-04-06
Studio Filmów Rysunkowych przyłączyło sie do kampanii promującej odpowiedzialne zachowania w czasie zdarzenia COVID-19 (#zostańwdomu) i przygotowało specjalną ofertę online dla nie tylko najmłodszych widzów.
Zdecydowana większość kultowych bajek trafiła na kanał SFR na Youtube. Można do woli oglądać przygody Bolka i Lolka, Reksia, Pampaliniego, Klipera czy Baltazara Gąbki! Są takie przeboje jak "Wielka podróż Bolka i Lolka" czy "Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie".
 
 
Studio przygotowało ofertę edukacyjna dla najmłodszych i uruchomiło dwa cykle o animacji. W ramach "Tajemnic animacji" Roman Baran, grafik komputerowy Studia i czołowy przewodnik wycieczek SFR, zdradza tajniki sztuki, dzięki której powstają filmy rysunkowe.
 
 
W ramach drugiego cyklu "Rysowanie na ekranie" najmłodsi widzowie mogą podglądać jak pracują rysownicy bielskiej wytwórni. Andrzej Czaderna, główny animator SFR, w pierwszej serii pokazuje jak rysować popularne zwierzęta gospodarstwa domowego.
 
 
Jednocześnie wytwórnia na swoim fanpejdżu na facebooku przeprowadza całą serię bajkowych konkursów z nagrodami.SFR na czas epidemii koronawirusa zmieniło czołówkę swojej strony internetowej. Tam można zobaczyć większość aktywności, które proponuje wytwórnia.