SFR Aktualności


 

Kuba i Śruba pomagają... policji
2019-10-18

Kuba i Śruba, bohaterowie naszej kreskówki wraz z bielskimi policjantami opowiadali uczniom o zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach.
Bajkowie bohaterowie naszej najnowdszej serii cieszyli się wielką popularnością wsród młodych uczestników spotkania w Bestwinie.
Policję reprezentowała aspirant Iloną Michalczyk z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku – Białej. Razem uczyli dzieci ze szkól podstawowych w Bestwinie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Cykl spotkań odbywał się 16 i 17 października.
aspirant Iloną Michalczyk z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku – Białej uczyli dzieci z naszych szkół zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Cykl spotkań odbywał się w dniach 16 i 17 października.
Akcja została zainicjowana przez wójta Artura Beniowskiego i Urząd Gminy w Bestwinie. Ma na celu podniesienie stanu wiedzy uczniów na temat zasad ruchu drogowego dotyczących zwłaszcza pieszych. Jesienią zmrok zapada szybciej, występują mgły i deszcze, stąd noszenie elementów odblaskowych staje się niezbędne.
Każdy uczestnik spotkania otrzymał odblaskowy brelok z herbem gminy Bestwina.