SFR Aktualności


 

Bajki SFR w trzech kinach Silesia Film
2019-09-07

W ramach współpracy z Silesia Film bajki Studia Filmów Rysunkowych pokazywane są w trzech kinach należących do tej instytucji filmowej.
Żywieckie kino "Janosik" pokazuje filmy SFR w cyklu "Janosik szkrabom". Podczas najblizszej edycji 6 października najmłodsi będą mieli okazje zobaczyć trzy filmy: "chory ząb" (Bolek i Lolek), "Reksio obrońca" oraz "Myszka i Mucha".
Z kolei w kinie Bałtyk w Raciborzu nasze bajki pokazywane sa pod szyldem "Bałtycki deser dla najmłodszych". 15 września będzie okazja obejrzeć następujace trzy bajki: "Poławiacze skarbów", "Reksio wychowawca" oraz "Myszka i samochód".
Od dłuższewgo czasu pokazuje bielskie filmy katowicki Kosmos. Co niedziele w cyklu "filmowe popołudnia" dzieci mogą ogladać wyprodukowane w Bielsku-Białej bajki. W najbliższą niedzielę (8 września) będa to dwie bajki z cyklu "Porwanie Baltazara Gąbki" (Oberża pod Wesołym Karakonem, W zbójeckim obozie), dwa filmy o przygodach Bolka i Lolka (Na tropach bengalskiego tygrysa, Na tropach Yeti) oraz Reksio detektyw.